Готельно-ресторанний комплекс ​ "Міраж"

Офіційний сайт:http://hotel-mirage.com.ua

Готельно-ресторанний комплекс "Міраж" знаходиться неподалік Львова на міжнародній трасі Львів-Шегині-Медика, у мальовничій околиці містечка Судова Вишня. Високий комфорт європейського рівня, доброзичливий персонал, професійне обслуговування, щира українська гостинність, яка приваблює гостей – запорука нашого успіху!!!!. Це чудове місце для проведення свого вільного часу подалі від міської метушні.

Готельно-ресторанний комплекс "Барон"

Контакти: Львівська обл., Мостиський район, м. Судова Вишня, ****

+38 (03234) 3-70-60
+38 (067) 988-11-09
E-mail: shanta13@mail.ru

Готельно-відпочинковий комплекс "Шервуд”

Індекс: 81342
Львівська область,
Мостиський район,
с. Довгомостиська

Контактні телефони
Тел.: 03234 38-097
Тел./факс: (03234) 370-00
www. sherwood-resort.com

Готельно-відпочинковий комплекс "Шервуд” знаходиться в лісопарковій зоні, обрамлений в оксамит пахучих трав, дубів, смерек, сосен.
Бог обдарував це місце первісною красою і щедрістю, а руки дбайливих господарів довершили цю досконалу картину.

Готельно-відпочинковий комплекс "Шервуд” з просторою, добре облаштованою територією, великим паркінгом з охороною, озером, чарівною і унікальною природою, що створюють неповторну, затишну атмосферу для Вашого приємного і незабутнього відпочинку.

Чудове поєднання величі природи і досягнень цивілізації, затишку і комфорту номерів, теплоти і турботи персоналу - основа концепції гостинності готельно-відпочинкового комплексу ШЕРВУД.
Готельно-ресторанний комплекс "Шервуд" розташований на автотрасі міжнародного значення - Львів-Шегині, недалеко від Львова.