Громадське представлення Стратегії розвитку Судововишнянської ОТГ - 11.01.2019

Презентація - переглянути

Новий 2019 рік Судововишнянська ОТГ розпочала із громадського обговорення важливого документу розвитку – Стратегії.

11 січня 2019 року в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості  відбулося громадське представлення проекту Стратегії розвитку Судововишнянської ОТГ.

Діалог учасників цього засідання тривав близько 2-х годин.

Присутні разом з експертом Львівського центру розвитку місцевого самоврядування Зеновієм Сіриком внесли коригування до обраних цілей та додали уточнення до деяких поставлених завдань.

Робоча група, яка працювала над її формуванням надала перевагу  трьом стратегічним цілям, у яких вбачає свій майбутній розвиток:

1. Покращення якості життя та створення сучасного громадського простору;
  2. Підвищення економічної спроможності громади;
  3. Розвиток людського потенціалу.

Після цього обговорення, 16 січня на черговій сесії депутати затверджуватимуть цей документ.

Втілення своїх запланованих ідей та майбутній розвиток жителі цієї громади здійснюватимуть на основі таких прогнозованих фінансових ресурсів:

• Використання власних доходів;
  • Використання коштів ДФРР на проекти розвитку;
  • Використання коштів державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ;
  • Залучення коштів міжнародно-технічної допомоги (МТД);
  • Інші донори та гранти.

Під час обговорення спеціаліст міської ради Оксана Мазур повідомила, що із початком 2019 року вже розпочали реалізовувати свої плани.

«Подали 2 проекти на ДФРР, готуємо проекти на обласний конкурс проектів розвитку. На цьому зупинятися не збираємось».

Потенціал для розвитку в нас є. Лише варто докласти трішки зусиль, щоб обєднатись і рухатись в одному напрямку. А головне навчитися чути і поважати думку один одного, вміти іти на компроміс .

Лише завдяки спільній праці, підтримкою міського голови і наполегливістю мешканців ми зможемо створити гарні умови для нашого майбутнього покоління.