Громадські обговорення

Судововишнянська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детального плану території розміщення земельної ділянки для реконструкції автоваги під виробничі та складські приміщення в с. Дмитровичі по вул. Центральна Львівської області, площею 0,1834га.

Судововишнянська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на послуги з вивезення (збирання і перевезення) твердих побутових відходів

Судововишнянська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  для перевізника на послуги з вивезення (збирання і перевезення) твердих побутових відходів

Львівгаз ПОВІДОМЛЯЄ

Шановні споживачі природнього газу! Повідомляємо Вас, що для коректного розрахунку обсягу спожитого природного газу Вам необхідно щомісяця фіксувати показання лічильника станом на перше число і передавати їх з 1 по 5 число місяця, наступного за звітним (Постанова НКРЕКП №2494 від 30.09.2015р. Розділ IХ, п.4, п.п.4)