Громадські обговорення об`єктів, які розташовані в місті Судова Вишня

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

«Генеральний план міста Судова Вишня».

Дата та час проведення: 02 березня 2018 року о 15:00 год.

Місце проведення: м. Судова Вишня пл. І.Франка, 4 (приміщення Народного дому).

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Судововишнянська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Генеральний план міста Судова Вишня».

Замовник містобудівної документації – Судововишнянська міська рада.

Розробник містобудівної документації –ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем».

Підстава для розроблення: ухвала сесії Судововишнянської міської ради № 2 від 22 лютого 2012 року.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою: м. Судова Вишня пл. І. Франка 14 в робочі дні з 09:00 по 17:00 год.

Пропозиції громадськості до проекту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством у відділі містобудування, архітектури та інфраструктури земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища Судововишнянської міської ради до 26 лютого 2018р.