Судововишнянська міська громада
Мостиський район, Львівська область

Новини

День особливих людей

Дата створення: 12:15 06.12.2017

 

Засідання 11 сесії 22.11.2017

Дата створення: 16:45 26.11.2017

Посвята каменю під будівництво УГКЦ владикою Самбірсько-Дрогобицької ієпархії Ярославом (Прирізом)

Дата створення: 15:59 22.11.2017

Посвята каменю владикою Самбірсько-Дрогобицької ієпархії Ярославом під будівництво нового храму Божого, Храму Архистратига Михаїла (м.Судова Вишня 20.11.2017)

День Гідності у Судововишнянському НВК (21.11.2017)

Дата створення: 16:11 21.11.2017

День Гідності у Судововишнянському НВК (21.11.2017)

Відкриття пам’ятника Герою України та Герою Небесної сотні - Володимиру Петровичу Топію

Дата створення: 10:52 19.11.2017

18 листопада на кладовищі міста Судова Вишня урочисто відкрито та освячено надмогильний пам’ятник Володимиру Петровичу Топію – Герою України та Небесної сотні. Пам'ять Героя Небесної Сотні цього дня вшанували голова облдержадміністрації Олег Синютка, голови Мостиської та Городоцької райдержадміністрацій Степан Буняк та Володимир Ременяк, голова Судововишнянської міської ради Олег Станкевич, мешканці Мостиського та Городоцького районів, рідні, побратими….

Екологічні ініціативи від ГО "Фундація молодіжних ініціатив."

Дата створення: 22:14 13.11.2017

ГО «Фундація молодіжних ініціатив» взяла участь у конкурсі проектів «Краща громадська екологічна ініціатива», який було проведено Департаментом екології та природніх ресурсів Львівської обласної Державної адміністрації.  Наш проект під назвою: «Розвиток системи поводження з твердими побутовими відходами та підвищення екологічної свідомості населення громади» отримав фінанасування з коштів обласного бюджету на закупівлю сміттєвих контейнерів для потреб громади, а також заручався підтримкою Судововишнянської міської ради. У рамках проекту «Фундація молодіжних ініціатив» замовила 45 пластикових контейнерів для збору твердих побутових відходів. Проведення закупівлі відбудеться до кінця листопада 2017 року. Активістами ФМІ проведено ряд заходів з підвищення екологічної свідомості населення громади, зокрема, проведено інформаційно-навчальні семінари для дорослого населення і уроки для дітей та учнівської молоді. Також, виготовлено, та в більшій мірі розповсюджено, інформаційні буклети, щодо правильного поводження з твердими побутовими відходами та необхідності роздільного збору відходів. Розроблено та закуплено еко-сумки, з метою пропагування зменшення кількості використання поліетиленових пакетів. З метою отримання більш детальної та активльної інформації на рахунок проекту слідкуйте за нашою сторінкою у мережі Facebook: Фундація молодіжних ініціатив.

Малята садочку «Сонечко» прощались з осінню

Дата створення: 22:09 13.11.2017

У дошкільному навчальному закладі  завжди шануються українські звичаї і традиції. Тому кожного навчального року проводиться низка цікавих заходів. Один з таких заходів відбувся  в кінці жовтня в ДНЗ «Сонечко» м.Судова Вишня. Свято осені в дитячому садку -це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, вихователі старшої групи Оксана Топій та Марія Грицеляк разом з музичним керівником Лесею Саницькою підготували чудовий сценарій осіннього свята для малюків. На святі діти були одягнені у яскраві костюми, були там ворони, жуки та різні овочі: помідори, капуста, динька, огірочки та квасолька. Звичайно не обійшлося без головної господині свята  красуні-осені.Особливу увагу глядачів привернув танець бур’янів, який діти виконали на відмінно. На святі осені діти пізнають багато нового про осінні прикмети, відгадують осінні загадки, отримують нові знання. Осіння атмосфера панувала і у інших групах садочків нашої громади. Висловлюємо подяку організаторам свята за чудовий настрій та гарні спогади.

«Кубок чемпіонів» Львівщини з футболу

Дата створення: 22:04 13.11.2017