Турнір пам’яті Андрія Шота та Ярослава Хріпи

Дата: 13.09.2017 14:45

10 вересня 2017 року у Судовій Вишні відбувся обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті начальника ФК «Вишня» (м.Судова Вишня) Андрія Шота та президента команди Ярослава Хріпи за підтримки Судововишнянської міської ради та депутата Львівської обласної ради Євгена Буби. Третє місце зайняла ФК «Новояворівськ» (м.Новояворівськ), другу сходинку посіла збірна Судововишнянської ОТГ, а переможцями стала ФК «Мекіч» (м.Судова Вишня). Кращим воротарем було визнано Святослава Шота (збірна Судововишнянської ОТГ, до слова, сина Андрія Шота), кращим захисником - Володимира Степаняка (ФК «Мекіч»), кращим нападаючим - Івана Буфана (ФК «Новояворівськ») і кращим бомбардиром став Володимир Бойко (ФК «Мекіч»), який відзначився 6-ма голама. Нагородження команд та учасників турніру провели міський голова Судововишнянської міської ради Олег Станкевич та представник депутата Львівської обласної ради Євгена Буби Володимир Мазур.