ВІДКРИТТЯ НАРОДНОГО ДОМУ ПО ВУЛ. ПЕРЕДМІСТЯ

М. СУДОВА ВИШНЯ

У неділю, 22 квітня 2018 року, відбулося відкриття Народного дому по вул. Передмістя м. Судова Вишня після проведення реконструкції. Свято розпочалося з виконання державного гімну України. Перерізати стрічку до клубного закладу було запрошено міського голову Судововишнянської ОТГ Олегау Станкевича,  депутата Львівської обласної ради Євгена Бубу та голову Мостиської районної державної адміністрації Степана Буняка.

Проект «Реконструкція Народного дому по вул..Передмістя»  реалізовано за підтримки депутата Львівської обласної ради  Євгена Івановича  Буби.

Святкування продовжилось у приміщенні Народного дому. Місцеві священики (о. Іван Тиндик та о. Михайло Чамарник) посвятили заклад культури. Громада вул. Передмістя почула вітальні слова від міського голови, обласного депутата, голови райдержадміністрації, декана історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка Романа Шуста та голови обласного товариства «Просвіта» Ярослава Пітка. Кожен із гостей вручав завідувачу Тетяні Гадомській подарунки для Народного дому, а також вітав о. Івана Тиндика, який у цей день святкував свої уродини.

Потім глядачі, які заповнили місцевий клуб, мали змогу насолодитися виступами молодих талантів, творчих колективів та аматорів Судововишнянської ОТГ. Зокрема, у святковому концерті взяли участь вихованці Народного дому по вул. Передмістя, Народного дому м. Судова Вишня, Народного дому с. Довгомостиська, Народного дому с. Бортятин, Судововишнянської дитячої школи мистецтв. Усі учасники заходу подарували передміщанам і гостям чудовий настрій та незабутні враження. Вкінці заходу завідувач Народного дому по вул. Передмістя Тетяна Гадомська подякувала усім, хто долучився до реконструкції закладу, гостям та місцевим жителям.

Маємо надію, що відновлений Народний дім стане центром культурно-громадського життя передміщан, який буде збирати дітей, молодь, старше покоління людей, і де завжди буде лунати українське слово, українська пісня, і буде розвиватися наша українська культура!