Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Судововишнянська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Судововишнянської  міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Судововишнянської міської ради (ОТГ ) на 2019 рік».

Даний проект розроблений з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку  Судововишнянської  громади відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проект рішення Судововишнянської  міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Судововишнянської  міської ради(ОТГ) на 2019 рік» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Судововишнянської  міської ради та її виконавчих органів за посиланням:  sudovavyshnia.gromada.org.ua

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань  протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 9 00 до 17 00 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому або в електронному вигляді за адресою:81340,Львівська  обл.,  Мостиський р-н,  Судова Вишня,  пл.Івана Франка,14, тел. 37-240.

E-mail: svgromada@ukr.net

Секретар  Судововишнянської  міської ради                                                  А.Любінська

• РІШЕННЯ про встановлення місцевих податків та зборів на території Судововишнянської міської ради ( ОТГ) на 2019 рік (переглянути рішення)

• Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (переглянути)