Судововишнянська міська рада повідомляє, що рішенням сесії Судововишнянської міської ради  від 14.08.2018 року № 10 прийнято рішення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря (керівника) комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Судововишнянської міської ради Львівської області.

Конкурсна комісія у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094, та іншими нормативно-правовими актами.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники органу управління;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники громадський організацій;

Кількість членів конкурсної комісії 6-8 осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

-наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

-накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення - протягом 3-х років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;

-наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління  (Судововишнянська міська рада, за адресою: м. Судова Вишня,
пл. І.Франка, 14 )  протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Для розгляду пропозиції необхідно подати:

- заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам постанови КМУ від 27.12.2017 №1094;

- рішення повноважного органу щодо делегування представника;

- документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;

- копію чинного Статуту, завіреного в установленому порядку.

Орган управління узагальнює пропозиції щодо кандидатур та приймає рішення про затвердження складу конкурсної комісії.