Дата: 06.11.2018 10:04

За 10 місяців 2018 року Судововишнянська міська рада завершила з виконанням дохідної частини на 106,43 відсотки. Надходження податків і платежів до загального фонду бюджету складають 16755,56 тис.грн, понад план надійшло 1013,1 тис. грн. Виконання забезпечено майже за всіма основними податками і платежами. До річних показників виконання становить 91,61 відсотка. Виконання дохідної частини бюджету за підсумками року очікується за всіма основними податками і платежами.Порівнюючи з аналогічним періодом 2017 року надходження до міського бюджету зросли на 4711,5 тис.грн.
Вітаємо усіх з цим досягненням! І щиро дякуємо усім, хто своєю працею забезпечує наповнення бюджету Судововишнянської обєднаної громади: насамперед, численним платникам податку на доходи фізичних осіб.