День, який єднає усі покоління, єднає минуле та сьогодення - "Всесвітній День Вишиванки".

Цьогоріч Судововишшнянська ОТГ святкувала його не так, як зазвичай.

З ініціативи загального відділу Судововишнянської міської ради та за активної участі працівників відділу освіти, культури та туризму, сім'ї, молоді та спорту, педагогів школи мистецтв, Судововишнянського НВК, працівників міської ради, культуристів була організована святкова вишиванкова хода.

Свято згуртувало  школярів, вчителів, працівників культури та освіти, державних службовців, молодь та людей пенсійного віку. Присутні мали можливість взяти участь в конкурсах та караоке, стати переможцями і виграти призи.

Така подія безперечно матиме продовження і у наступні роки, адже єднає та згуртовує людей у спільній молитві, у спільній роботі та відпочинку.