про проведення конкурсу  на посаду директора

Бортятинського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Судововишнянської міської ради Львівської області

1.Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Бортятинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Судововишнянської міської ради Львівської області,с.Бортятин вул Річна, 1, Мостиського району,  Львівської області,81342.

2. Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

3. Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності.

4. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

- інші документи (сертифікати, посвідчення, характеристики, рекомендаційні листи, атестаційні листи, дипломи тощо), які можуть підтвердити професійні та/або моральні якості.

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється у відділ освіти, культури та туризму, сім`ї молоді та спорту Судововишнянської міської ради Львівської області відповідальній особі – Юшковській Наталії Володимирівні за адресою:

м.Судова Вишня, пл.І.Франка,4 , Мостиського району, Львівської області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  16 вересня по 15 жовтня 2019 року – подання претендентами документів;

- з 16 жовтня  по  22 жовтня 2019 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів.

- 30 жовтня  2019 року – конкурсний відбір на перевірку  знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі  письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в приміщенні Народного дому м. Судова Вишня.

- 01  листопада 2019 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Курляк Галина Стефанівна

Тел.: +380676063891

Ел.адреса: kurlyakgalina@gmail.com

7. Документи відповідно до яких проводиться конкурсний відбір:

• Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Судововишнянської міської ради Львівської області. - переглянути
  • Наказ начальника відділу освіти, культури та туризму, сім`ї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради Львівської області № 40-1 від 12.09.2019р.- переглянути
  • Перелік питань на конкурс - переглянути
  • Про внесення змін до Наказу № 40 - 1 від 11.09.2019р. - переглянути