Судововишнянська міська рада закликає мешканців громади утриматись від проведення 29-го вересня  розважальних заходів.

Дата: 27.09.2019 11:04

29 вересня 2019 року виповнюються 78-мі роковини від початку однієї із найбільших трагедій XX століття – масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр у м.Києві, вчинених нацистами у 1941-1943 роках.

Масові розстріли мирного населення в урочищі Бабин Яр у місті Києві, вчинені нацистами у 1941 – 1943 роках. Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр.

Того дня, 29 вересня, німці встигли до 18.00 розстріляти близько 22 тисяч людей. Інших приречених загнали на ніч у порожні гаражі на вулиці Табірній (сучасна Дорогожицька) і вбили наступного дня. Потім німецькі сапери підірвали схили, щоб засипати тіла, і змусили військовополонених вирівняти дно яру.

В період з 29 по 30 вересня 1941 року загинула 33 771 особа.

Згідно з німецькими документами, розстріли в Києві безперервно продовжувалися до середини листопада 1941-го. Основну масу розстріляних у цей період становили євреї.

Детальна інформація  за посиланням http://www.memory.gov.ua/news/khto-koli-i-yak-zaginuv-u-babinomu-yaru-istorichna-dovidka-do-75-kh-rokovin-zlochinu