На обласний конкурс проектів місцевого розвитку на 2018 рік подано 8 проектів

Львівська обласна рада 5 жовтня 2017 року погодила проект Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку  у Львівській області на 2017-2020 роки.
Реєстрація проектів розпочалася 11 грудня, та тривала до 17:00 год. 2 лютого 2018 року.
Конкурс проводився за такими пріоритетами:
    «Школи» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
 «Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентаря.
 «Охорона здоров’я» (районні та міські комунальні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентаря.
 «Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ) та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентаря та сценічних костюмів.
    «Вуличне освітлення»
    «Екологічні ініціативи»
    «Інші пріоритети»
Гранична вартість проекту становить не більше ніж 400 тис грн.
Гранична субвенція з обласного бюджету для проекту становить –  200 тис грн.
Цього року від Судововишнянської громади було подано 8 проектів для участі в Конкурсі.
ПЕРЕЛІК ПОДАНИХ ПРОЕКТІВ
м. Судова Вишня
1.Капітальний ремонт Народного дому на площі Івана Франка в м. Судова Вишня Мостиського району Львівської області.(Вартість проекту 299,870 грн.)
2.Закупівля медичного обладнання та інвентарю для КЗ «Судововишнянська комунальна міська лікарня» Судововишнянської міської ради Львівської області (Вартість проекту 299,850 грн.)
3.Капітальний ремонт приміщень корпусу №2 ОЗ Судововишнянського НВК в м.Судова Вишня Мостиського району Львівської області (Вартість проекту 290,259 грн.)
4.Капітальний ремонт терапевтичного відділу Судововишнянської комунальної міської лікарні Мостиського району Львівської області (Вартість проекту 299,998 грн.)
с. Волостків
5.Будівництво лінії вуличного освітлення в с.Волостків Мостиського району Львівської області(Вартість проекту 299,798 грн.)
с. Дмитровичі
6.Капітальний ремонт Дмитровицького НВК с.Дмитровичі Мостиського району Львівської області (Вартість проекту 299,800 грн.)
с. Довгомостиська
7.Капітальний ремонт приміщення Народного дому с.Довгомостиська Мостиського району Львівської області (Вартість проекту 299,999 грн.)
с. Бортятин
8.Капітальний ремонт лінії вуличного освітлення с.Бортятин Мостиського району Львівської області
(Вартість проекту 299,989 грн.)

Оголошення переможців буде
відомо у березні 2018