У дошкільному навчальному закладі  завжди шануються українські звичаї і традиції. Тому кожного навчального року проводиться низка цікавих заходів.
Один з таких заходів відбувся  в кінці жовтня в ДНЗ «Сонечко» м.Судова Вишня. Свято осені в дитячому садку -це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. Аби у святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, вихователі старшої групи Оксана Топій та Марія Грицеляк разом з музичним керівником Лесею Саницькою підготували чудовий сценарій осіннього свята для малюків.
На святі діти були одягнені у яскраві костюми, були там ворони, жуки та різні овочі: помідори, капуста, динька, огірочки та квасолька. Звичайно не обійшлося без головної господині свята  красуні-осені.Особливу увагу глядачів привернув танець бур’янів, який діти виконали на відмінно.
На святі осені діти пізнають багато нового про осінні прикмети, відгадують осінні загадки, отримують нові знання.
Осіння атмосфера панувала і у інших групах садочків нашої громади.
Висловлюємо подяку організаторам свята за чудовий настрій та гарні спогади.