Перше засідання Робочої групи 06.10.2017

Стратегічне планування розвитку вже тривалий час застосовується в Україні, але досі воно давало позитивний результат переважно в містах обласного значення, які мали більш-менш відповідні для цього людські та матеріальні ресурси, а також волю керівництва міста для реалізації плану.
Стратегія регіонального розвитку є саме тим документом, на основі якого буде здійснюватися подальше планування до 2025 року. Більш того, вона дозволить нам чіткіше вибудувати систему взаємовідносин між різними рівнями влади, скоординувати зусилля всіх зацікавлених сторін для отримання системних змін у всіх сферах суспільного життя.
Процес розробки стратегічного планування розпочався і триває зараз і у нашій громаді. Вже проведено опитування підприємців та мешканців громади, зібрані дані для соціально-економічний аналізу
6 жовтня у приміщенні Народного дому м.Судова Вишня відбулось перше засідання робочої групи зі стратегічного планування. У роботі засідання взяли участь працівники міської ради, старости сіл, що входять до складу громади, депутати, приватні підприємці, лікарі, начальник відділу освіти, культури, та туризму, сім’ї, молоді та спорту, 2 спеціалісти цього відділу,  спеціалісти-землепорядники, фермери, вчителі, представники громадських організацій.
До роботи у розробці Стратегії розвитку був запрошений радник з регіонального розвитку Львівського ЦРМС Іван Кульчицький. Спільно з координатором робочої групи, спеціалістом по зв’язках з громадськістю Оксаною Мазур ознайомили присутніх з основними етапами  розробки стратегічного плану розвитку Судововишнянської ОТГ, проведено презентацію опрацьованих даних. Учасники робочої групи були розділені на 2 групи, кожна з яких опрацьовувала сильні та слабкі сторони нашої громади, визначали зовнішні можливості та загрози для розвитку. Спільними зусиллями членів робочої групи завершили цей  SWOT-аналіз. Також обговорили стратегічне бачення розвитку громади та сценарії для її розвитку.
Для написання ефективної Стратегії розвитку потрібні цікаві, але реальні ідеї  для втілення, і це повинні бути пропозиції від мешканців нашої громади. З метою залучення громадськості до процесу написання Стратегії розвитку просимо надсилати свої ідеї чи побажання на електронну адресу Судововишнянського вісника (sv-visnyk2017@ukr.net) або приносити у письмову варіанті в міську раду на 2-й поверх, редактору газети. Окремо буде створене онлайн опитування на оф.сторінці міської ради у Facebook.
Робота над розробкою Стратегії та над написанням проектів триватиме і надалі. Наступне засідання буде в листопаді чи грудні 2017 року. Слідкуйте за новинами. Чекаємо на ваші пропозиції.