Регуляторні акти

1. Повідомлення  про оприлюднення  проекту регуляторного акта проекту ухвали  міської ради про затвердження "Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання   коштів  пайової участі у розвитку інженерно- транспортної та  соціальної  інфраструктури  населених пунктів Судововишнянської міської ради (ОТГ).

2. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Судововишнянської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Судововишнянської міської ради» (інші супровідні документи в категорії "Правила благоустрою")

3. Проект про Положення про порядок розміщення тимчасових  споруд для провадження підприємницької діяльності на території Судововишнянської ОТГ (переглянути)

4. ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта "Про встановлення місцевих податків та зборів на території Судововишнянсько міської ради (ОТГ)" на 2020 рік - переглянути

ПРОЄКТ РІШЕННЯ  Про встановлення  місцевих податків та зборів  на території Судововишнянської                 міської ради (ОТГ) Львівської області на 2020 рік - переглянути