Судововишнянська міська громада
Мостиський район, Львівська область

Спортивні здобутки

Кубок «Золота осінь» серед юнаків з міні-футболу

4 листопада проходив кубок «Золота осінь» серед юнаків з міні-футболу. У кубку приймало участь 19 команд. Матчі проводились за територіальним принципом у трьох зонах: Судововишнянській (8 команд), Мостиській (5 команд) та Волицькій (6 команд). З Судововишнянської ОТГ найкраще проявила себе команда «Довгомостиська-2», наставником якої є Пигитяк Ігор. Команда «Довгомостиська-2» у матчі за 3-тє місце перемогла команду з Волиці з рахунком 2 : 1 та стала «бронзовим призером» кубку «Золота осінь» серед юнаків. Гравець команди «Довгомостиська-2» Турянський Руслан був визнаний кращим захисником турніру. Вітаємо команду «Довгомостиська-2» з хорошим результатом та бажаємо подальших перемог.
P.S. Команда «Судова Вишня» зайняла 3-тє місце у Судововишнянській зоні з 8-ми команд.

Змагання з настільного тенісу в м. Жовква

28 жовтня в м. Жовква проходили змагання з настільного тенісу за програмою XXVI обласних комплексних Ігор Львівщини.
Участь у змаганнях приймало 20 дорослих команд та 16 команд ветеранів. Команду Судововишнянської ОТГ представляли: міський голова  Станкевич Олег, Павлів Ірина, Пацула Ярослав, Медицький Руслан та Грицьків Андрій, які зайняли 4 загальнокомандне місце.

Турнір з баскетболу присвячений «Дню захисника України»

У суботу 28.10.2017 відбувся районний турнір з баскетболу, присвячений Дню захисника України, в якому приймали участь декілька команд з Мостиськ, Крукенич та Судової Вишні. Наша команда у складі: Павлик Ярослав, Андрусевич Ростислав, Федечко Юрій та Обманкін Олександр перемогли в усіх іграх та зайняли 1-ше місце . Також були нагороджені кубком, «золотими» медалями та грамотою. Дякуємо нашим хлопцям за відмінний результат та бажаємо подальших перемог.