ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НАШОЇ ГРОМАДИ !

Раді повідомити Вас про Актуалізацію Стратегії розвитку  Судововишнянської міської територіальної громади до 2027 року, яка розглядається як плановий стратегічний документ найвищого рівня в громаді, а отже, її актуалізація вимагає відповідної уваги.

Стратегія спрямована на зміцнення та соціально-економічний розвиток в Судововишнянській громаді, впровадження ефективного демократичного управління; прискорення зростання продуктивності місцевої економіки через стимулювання інвестицій у нові та існуючі підприємства; створення умов для цього розвитку на тривалий період; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому рівні, з урахуванням взаємодії Судововишнянської ТГ з сусідніми територіальними громадами, що входять до складу Яворівського району.

Слідкуйте за новинами та приймайте активну участь у створенні громади нашої мрії.

СТРАТЕГІЯ  Переглянути документ